Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Партнери

Про нас

«Туристична фірма Мадагаскар» працює на ринку туристичних послуг з 2008 року. За ці роки ми встигли зарекомендувати себе як надійне агентство з бездоганною репутацією і масою позитивних відгуків наших постійних і вірних нам туристів .
 
На сьогоднішній день співробітники турфірми „Мадагаскар“ мають досвід роботи в туризмі більше 10 років, вищу освіту та знання кількох іноземних мов. Ми щорічно беремо участь у навчальних семінарах, вебінарах та рекламних турах, для того, щоб пропонувати Вам відпочинок на тих курортах і в тих готелях, які ми бачили на власні очі. Співробітники туристичного відділу з радістю поділяться з Вами тонкощами і хитрощами перебування в обраній Вами країні для відпочинку, дадуть відповіді на всі Ваші питання і допоможуть з вибором країни, якщо Ви ще не визначилися.
 
Великий досвід роботи , порядність і доброзичливість наших співробітників забезпечать Вам приємне спілкування і повну відсутність проблем з отриманням віз, підбором туру, а також виборі місця і часу для відпочинку в тій чи іншій країні. Якщо буде у тому необхідність, ми забезпечимо Вас перекладом документів для отримання віз і позбавимо клієнта необхідності самостійно шукати перекладача і нотаріуса, щоб завірити переклад.
Вибирайте для себе будь-який вид відпочинку - а ми зробимо все, щоб Вас порадувати! 
 
Будемо раді запропонувати Вам: 
  • спокійний пляжний відпочинок на березі прекрасного моря всією сім'єю з дітьми і батьками;
  • екскурсійний автобусний тур затишною Європою для любителів пізнавального туризму; екстремально - захоплюючу гірськолижну подорож; 
  • тури морями, океанами і країнам на круїзних лайнерах з незабутніми екскурсіями і романтичними прогулянками;
  • допоможемо організувати Вам незабутню весільну церемонію на березі океану з фантастичною вечерею і романтичною обстановкою та багато - багато іншого.
Ми підберемо Вам переліт в будь-яку точку світу за мінімальними тарифами з Укрїни чи країн ближнього зарубіжжя, підкажемо оптимальний маршрут, ідеальні стикування для транзитних рейсів.
 
Приходьте, і Ви неодмінно відчуєте атмосферу подорожей, поклик далеких країн і тепло літнього сонця. 
Ми завжди раді Вашому візиту!