Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Партнери

Наші партнери

НАШІ ДРУЗІ ТА ПАРНЕРИ
НАШІ ВРАЖЕННЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
Коли постало питання про необхідність створення сайту, віднайшли у мережі компанію Yarega Web studio, звернулися до них по допомогу і не пошкодували про це жодного разу!. Тут працюють надзвичайно професійні фахівці. Особливо хочемо підкреслити, що розробники не настоювали на своїх варіантах, відстоюючи якусь одну ідею, а, дійсно, занурювалися в наші методи роботи та проблеми,  намагалися зрозуміти, що ми хочемо від сайту. З ними було легко працювати – підхоплювали думку з «півслова», глибоко аналізували специфіку нашої роботи, а  інколи і нам підказували якісь цікаві моменти, вдосконалюючи наші ідеї.
Після "здачі сайту під ключ" ми регулярно отримуємо допомогу з питань оптимізації, підтримки та розкрутки сайту, ми, навіть, вирішили перенести свій хостінг на їхній ресурс. Команда Yarega Web studio створила нам 3 сайти і ми дуже вдячні їм за допомогу і співпрцю; ми рекомендуємо Вам їх як надійних, професійних, підготовлених, творчих та досвічених фахівців!
   
НАШІ ДРУЗІ ТА ПАРНЕРИ
НАШІ ВРАЖЕННЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ
КАРПАТ-ТУР - відносно молодий, але надійний і креативний туроператор.  На ринку туристичних послуг з 2008 року і орієнтований, у першу чергу, на середній клас туристів і економічний відпочинок. Крім того, що наш постійний партнер пропонує подорожі як до традиційно улюблених нашими туристами країн Болгарії, Чорногорії, Хорватії та Греції, вони активно працюють за новими напрямками на українському ринку туризму. 
Туроператор надає можливість нашим туристам  провести свою відпустку на Адріатичному та Іонічному морях Албанії, не витрачаючи великих коштів, забронювати проживання в приватному секторі Італії, замінити традиційний морський на відпочинок на чудовому озері Охрід в Македонії, що у самому серці Балканського православ’я, відчути адріатичний бриз та "релакс" на гальковому узбережжі Боснії та Герцеговини. 
Нові враження КАПАТ-ТУР пропонує і любителям зимового відпочинку. До Ваших послуг  улюблені європейцями траси сербського Копаоніка та унікальна природа Златібора, олімпійські траси Яхоріни, Влашича та Купреса, що у Боснії та Герценговині, гірськолижний відпочинок у горах Македонії, який можна поєднати із параглайдінгом та польотами на повітряній кулі.
Окремим напрямком діяльності туроператора є оздоровчі  та реабілітаційні тури до Угорщини, багатої термальними водами та лікувальними грязями; Сербії, де давно і з успіхом лікуються захворювання опорно - рухового апарату,  серцево-судинної,  дихальної та ендокринної системи, де можна успішно відновити свої сили, попрацювати над підтриманям спортивної форми, побалувати себе СПА - процедурами та реабілітуватись після хвороб та операцій.
 
НАШІ ДРУЗІ ТА ПАРНЕРИ
НАШІ ВРАЖЕННЯ ТА РЕКОМЕНДАЦІЇ Служба кур'єрської доставки, яку представляє Емілія Гроза зарекомендувала себе в наших очах виключно позитивно. Наша робота пов'язана з постійною відсиланням та отриманням документації між містами України та за кордон, тому співпраця з кур'єрами неминуча. За 8 років спільної роботи жодного разу не були порушені терміни доставки, умови, не були втрачені документи або розкриті конверти. Разом з тим, ціна послуг практично не змінилася, не дивлячись на інфляцію. І що найважливіше в будь-якій компанії - це люди! Тут працюють Професіонали з великої літери! Дуже раді, що у нас є такий надійний партнер як Емілія. Для нас дуже важливо, що після передачі відправки "не болить голова" про те, як і коли вона потрапить до одержувача. Робота виконується якісно, швидко і коректно. На 100% рекомендуємо до співпраці Емілію Грозу!